tel.: 267 219 346 | e-mail: jagamedia@jagamedia.cz
Objednat toto číslo | PŘEDPLATNÉ | Archiv vydání | E-verze časopisů

 
Milé kutilky a kutilové!

Pokud nám květen dopřál díky chladnému počasí ještě nějaké to alibi na nečinnost, jsem přesvědčena, že červen se „už s námi“ mazlit nebude, a pořádně to na nás vybalí i s teplým počasím! V tom případě už nebude na co se vymlouvat, proč se nám nechce! V tomto pulsujícím měsíci, kdy už i my neškoláci myslíme na letní prázdniny, už ani termín jarní únavy neobstojí 🙂 .
Takže vyhrnujeme rukávy, je čas pustit se do práce. No ale hezky pomalu… Pro začátek stačí začít listovat a přemýšlet, co k čemu! Co by se dalo doma vyrobit, co by potřebovalo opravit a předělat. Věřím, že na našich stránkách najdete hromadu inspirací a dobrých nápadů. Je to na vás, kde začnete – zda doma v interiéru, nebo se nažhavíte na něco většího v zahradě. V tom případě máme pro vás skvělý tip na netradiční zahradní domek v severském stylu. Skvělý příklad, že zahradní domek nemusí být odkládacím místem na nářadí a vše nepotřebné, co nám doma překáží. Naši hostitelé v něm vytvořili prostor i na hraní pro děti, ale i pro svůj vlastní odpočinek. No co může být lepšího, než mít kam (ne daleko) na chvíli uniknout – do vlastního světa. A tam se teprve rodí prima nápady!
Tak vám přeji nápaditý červen a nezapomeňte, příště si spolu užijeme prázdninové dvojčíslo plné skvělých letních nápadů!

Monika Šestinová

 

 

Domácí kutilství
■ Otevřená polička z patinovaných latí
■ Výtvarnice mezi růžemi
■ Jednoduchá houpačka z dřevěné palety
■ Papírový balón
■ Obrazy na stěnu v modrém odstínu
■ S chutí léta
Červen v zahradě
■ Zahradní poradna
■ Květináče na míru
■ Krásné, ale nebezpečné
■ Jak dosáhnout dokonalého trávníku
■ Pergola v zahradě
■ Jak si poradit s mravenci
■ Když je zahrada na baterku
Stavíme a obnovujeme
■ Příčka z vápenopískového zdiva
■ Vybíráme materiál
■ Poradenský servis
■ Poschoďový zahradní domek pro dospělé
■ Extra tipy receptů