tel.: 267 219 346 | e-mail: jagamedia@jagamedia.cz
Casopisy_obalky_940px_HM_201603
Základní údaje o časopise

Periodicita: 9× ročně + 2 speciály
Rozsah: 96-144 stran
Náklad: 16 000 výtisků (zdroj: ABC ČR)
Cena: 59 Kč

Časopis HOME poskytuje čtenářům inspiraci a komplexní informace o možnostech výstavby, rekonstrukce a zařízení domu či bytu. Prostřednictvím návštěv nabízí pohledy do zdařilých realizací interiérů a exteriérů obydlí z Čech i z ostatních částí světa.

Inzerce v časopise HOME » rychlý kontakt:

e-mail: obchod@jagamedia.cz

Profil čtenáře

Typickými čtenáři časopisu HOME byt/dům/styl/zahrada jsou nejen ženy, ale i muži v produktivním věku od 30 do 50 let. Mají úplné středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, jsou živiteli rodiny s dětmi a majiteli vlastního bytu nebo domu se zahradou. Snaží se zařídit, zkrášlit a zútulnit svůj interiér, ale inspirují se i nápady pro balkony, terasy, zahradu a okolí domu. Plánují stavbu domu, rekonstrukci bytu a domu a realizaci zahrady od A po Z. Z tohoto důvodu hledají rady, tipy a informace o výrobcích a materiálech. Poměrně velkou skupinu představují čtenáři do 30 let, kteří jsou svobodní a v časopisu HOME byt/dům/styl/zahrada hledají inspiraci pro vlastní příjemné bydlení. Inzerce v časopise HOME byt/dům/styl/zahrada ovlivňuje u většiny čtenářů jejich rozhodování při výběru výrobků nebo firem a více než polovina z celkového počtu čtenářů se na základě informací z časopisu HOME byt/dům/styl/ zahrada obrátila na některou z inzerujících firem.

Co je ABC ČR?

ABC ČR (Audit Bureau of Circulations – Kancelář ověřování nákladu tisku) zajišťuje v České republice ověřování nákladu tisku. V České republice ověřování nákladu tisku probíhá od března 1993, kdy tuto službu začala organizačně a metodicky zajišťovat Unie vydavatelů. Od 1. ledna 1997 zajišťuje zveřejňování a ověřování nákladu tisku v plném rozsahu sdružení právnických osob ABC ČR, které je neziskovou organizací s tripartitním zastoupením vydavatelů, reklamních agentur a inzerentů.

EP2016_HOME_ctenar

 

Distribuce

• předplatitelé
• novinové stánky, prodejny tisku
• obchodní domy a hypermarkety – MAKRO, TESCO, OC Chodov, OC Nový Smíchov, OC Letňany, DBK
• prodejní místa distribučních společností – GECO, HDS RETAIL, VALMONT, RELAY, INMEDIO
• vybrané čerpací stanice – AGIP, BENZINA, SHELL
• řízená distribuce bonitním cílovým skupinám
• prodej na výstavách zaměřených na bydlení a stavebnictví
• elektronický prodej prostřednictvím webových stránek – www.floowie.com, www.publero.cz, www.periodik.cz, www.predplatne.cz