tel.: 267 219 346 | e-mail: jagamedia@jagamedia.cz

Casopisy_obalky_940px_vsechny_201603

 

» Ediční plán ke stažení

 

Co dokáže tisk?

• Tisk má stále významný podíl na konzumaci médií.
• Noviny jsou dnes jednoznačně první volbou při „být informován“ a „pochopit aktuální dění“.
• Tisk celkově má sílu inspirovat a poskytovat dobré tipy (více než TV) a má téměř stejné skóre jako TV při konečném nákupním rozhodování.
• V oblasti bydlení jednoznačně určuje trendy pro produkty a značky.
• Reklama v tisku všeobecně je po TV druhá nejdůvěryhodnější.
• Reklama v odborných časopisech je hodnocena jako nejdůvěryhodnější ze všech typů médií.
• Pro efektivitu je velmi důležitá soustředěnost konzumentů na reklamu v tisku. Tento atribut „vlastní“ dnes pouze tisk!
• K tisku se čtenář vrací vícekrát a jeden titul je čtený dalšími téměř 4 lidmi.
• Významná část čtenářů nezná přesnou cenu novin nebo časopisů = neodmyslitelná součást dne, povinné zboží.
• V průběhu týdne se téměř 9 z 10 lidí (89,5 %) věnuje čtení časopisů nebo novin, ať už v papírové, nebo online podobě.
• Týdně jeden čtenář stráví čtením printu 6 hodin 34 minut a čtením internetu 8 hodin 27 minut.
• Ženy čtou všeobecně více než muži papírová vydání novin či časopisů, ale v online světě je skóre mužů a žen vyrovnané.
• Muži preferují noviny, zatímco ženy čtou více časopisy.

HOME

Časopis HOME nabízí čtenářům inspirace a komplexní informace o možnostech výstavby, rekonstrukce a zařízení domu či bytu. Prostřednictvím návštěv zprostředkuje pohledy do zdařilých realizací interiérů a exteriérů obydlí z Čech i z ostatních částí světa.
Číst dál »

Recepty prima nápadů

Časopis Recepty prima nápadů je zaměřený na volný čas a hobby. Důraz klade na dům, byt a zahradu. Přináší informace a nápady z oborů staveb, rekonstrukcí i zařizování interiérů.
Číst dál »

Zahrada prima nápadů

Magazín Zahrada prima nápadů přináší informace o postupech v pěstitelství, přibližuje novinky nejen v sortimentu okrasných a užitkových rostlin, ale i v oboru zahradní techniky.
Číst dál »

ASB

Časopis ASB přináší informace z oblasti architektury, stavebního developmentu a pozemních staveb. Obsahuje rovněž analýzy aktuálních témat, rozhovory se známými osobnostmi, informace o připravovaných developerských projektech a dokončených realizacích, zajímavé stavební detaily atd.
Číst dál »

Realizace staveb

Časopis Realizace staveb je praktickým rádcem pro zaměstnance realizačních stavebních společností a pro živnostníky působící ve stavební oblasti. Informuje o materiálech, výrobcích, konstrukcích a technologiích, jakož i o aktuální ekonomické situaci stavebnictví v ČR.
Číst dál »

TZB Haustechnik

Časopis TZB Haustechnik je významným zdrojem informací, které jsou určeny profesionálům v oblasti TZB. Pravidelné rubriky informují o aktuálním dění, nových výrobcích a technologiích, zajímavých realizacích z oblasti TZB a představují známé osobnosti i firmy.
Číst dál »

Inženýrské stavby

Časopis Inženýrské stavby přináší odborné veřejnosti aktuální informace z oblasti dopravních, vodohospodářských, ekologických, liniových staveb a geotechniky. Titul je určen slovenským i českým odborníkům, kteří se zároveň podílejí na jeho tvorbě.
Číst dál »

www.home-bydleni.cz

Mladý a progresivní portál o bydlení. Více než 2 000 článků a 15 000 inspirativních obrázků. Domy, byty, zahrady, domácí i zahraniční návštěvy a množství příkladů originálních řešení, tipů a inspirací.
Číst dál »

www.receptyprimanapadu.cz

Web je zaměřený na čtenáře, kteří tráví aktivně svůj volný čas při vylepšování domu či bytu, na zahradě, v domácí dílně nebo na chalupě. Část je určena také pro sběratele, chovatele a pro ty, kteří rádi vaří.
Číst dál »

www.asb-portal.cz

Odborný portál www.asb-portal.cz se během své existence stal důležitým zdrojem informací a internetovým průvodcem v oblasti architektury, stavebnictví a stavebního podnikání v ČR.
Číst dál »

Máte dotazy ohledně inzerce? Kontaktujte nás!

Max Biundo
account & sales manager

M: +420 777 284 685
E: max.biundo@jagamedia.cz

Markéta Šimoníčková
account & sales manager

M: +420 775 284 686
E: marketa.simonickova@jagamedia.cz

Dominik Ďurovec
account & sales manager

M: +420 777 284 681
E: dominik.durovec@jagamedia.cz

Na začátek