tel.: 267 219 346 | e-mail: jagamedia@jagamedia.cz

Také my fandíme fotbalu

A je tu fotbalová horečka… Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 je svátkem, který si chceme užít! Fotbal je radost. Fotbal spojuje lidi. Je to mnohem víc než devadesát minut. Fotbal je komunita, společná vášeň a zdroj inspirace. Fanouškové dobře vědí, že láska k této hře překračuje hranice hřiště.
Červnové vydání časopisu Recepty prima nápadů věnujeme všem vám, kdo jste této vášni propadli. Ale i vám, milé partnerky, které to svým mužům nekazíte .
Máme pro vás několik inspirativních nápadů, které povýší vaši fotbalovou zálibu na novou úroveň. Staňte se rozehrávačem „dobré nálady“. Pozvěte své přátele na sledování zápasů k sobě domů. Během letních fotbalových zápasů určitě přijdou vhod chlazené nápoje. Abyste je měli po ruce, připravili jsme pro vás projekt výroby chladicího sudu ze starého sudu na víno.
Pro ty z vás, kdo si chtějí vylepšit střelecké schopnosti, máme návod na výrobu tréninkové stěny z palety. Tento jednoduchý, ale efektivní projekt umožní vám i vašim dětem trénovat střelbu gólů v pohodlí vašeho dvorku.
Partnerky fanoušků fotbalu se mohou inspirovat rychlými chuťovkami k pivu. A aby vás při sledování zápasů neotravoval dotěrný hmyz, najdete zde i „recepty“ na domácí repelenty.
Příjemné chvíle při povzbuzování, přátelé. A pošlete nám fotografie, jak jste se do toho „vložili“.

Pište na: renata.gesvantnerova@jaga.sk

Renáta Gešvantnerová

NÁVŠTĚVA
■ Jde to i bez trávníku: Vzhledem k touze majitelů po přírodním koupacím jezírku a velikosti plochy nezůstalo v této zahradě místo pro trávník. I tak je však zelená, bohatá, pestrá a plná života.

PROJEKTY
■ Rekonstrukce staré zahradní houpačky: Pokud máte někde v koutě v zahradě zapomenutou starou houpačku, zkuste jí dát druhou šanci.

TÉMA
■ Chystáme se na fotbalové EURO 2024: Máme pro vás několik tipů pro domácí kutily, kteří chtějí svou lásku k fotbalu promítnout do svých projektů..
■ Relaxační křeslo se stojanem na pivní láhve: V tomto křesle si můžete jen tak posedět v zahradě u domu nebo v obýváku a ničím nerušeni přemýšlet nad výsledky ME ve fotbale.

ZAHRADA
■ Borůvky z vlastní zahrady: Prozradíme vám tajemství úspěchu pěstování velmi chutných kanadských borůvek.

TESTUJEME
■ Test akumulátorových zahradních nůžek: Zahradní nůžky patří mezi další elektrifikované hobby nářadí. Náš test ukázal, že většina akumulátorových zahradních nůžek funguje spolehlivě.

RECEPTY
■ Dokonalé hospodské pohoštění: Nepijte nalačno! Obecně platí, čím mastnější a tučnější pokrm, tím lépe k pivu sedne.

RADÍME
■ Broušení nůžek bez použití brusky: Nůžky, které používáme v kuchyni, v kanceláři či dílně, se časem otupí a ztratí na své ostrosti a přesnosti. To však neznamená, že musí hned putovat do koše.
■ Jak zvětšit průměr vyvrtané díry: Tři rychlé a jednoduché způsoby.